Nieruchomości Express Home Szczecin

WYSZUKAJ OFERTĘ DLA SIEBIE

Express Home - o nas

 

Miło nam powitać Państwa na naszej stronie internetowej!
Biuro Nieruchomości Express-Home świadczy specjalistyczne usługi w zakresie pośrednictwa w kupnie, sprzedaży, najmie oraz wynajmie mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.
Jesteśmy profesjonalnie przygotowanym zespołem, działającym na rynku nieruchomości od wielu lat. Posiadamy Licencję Zawodową Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami nr 9318 wydaną przez Ministerstwo Infrastruktury, uprawniającą do wykonywania działalności zawodowej w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz ubezpieczenie od Odpowiedzialności Cywilnej.
Jesteśmy członkiem Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Pośredników Obrotu Nieruchomościami i Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.
Express-Home współpracuje z doradcą finansowym, który znajdzie dla Państwa najkorzystniejszy produkt kredytowy spośród szerokiej oferty 25 banków. Pozwoli to zaoszczędzić Państwa czas i wybrać ofertę najbardziej odpowiadającą Państwa potrzebom.

 
Serdecznie zapraszamy do współpracy
 
Zobacz naszą licencję zawodową - PDF

 

PFRN ZSPON ZSWO ZSPON

Copyrights © 2012-2020 Express Home Biuro Nieruchomości Szczecin | wykonanie serwisu: crazybeaver.net

nieruchomości, biuro, biura, sprzedaż, wynajem, mieszkania, domy, działki, lokale, obiekty, hale, Szczecin, w Szczecinie

Facebook