Szczecin

Śródmieście

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 265 005 PLN
Cena za m2
3 500 PLN
Powierzchnia
361,43 m2
Liczba pięter
5
Liczba pokoi
3
Open Space
Tak
Przeznaczenie
Medyczne
Stan budynku
Idealny
Parking podziemny
Tak
Rynek
Pierwotny
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Rok budowy
2012
Numer oferty
390556

Opis nieruchomości

Lokal zaprojektowany jako przychodnia położony w Szczecinie w pobliżu kilku osiedli mieszkaniowych o powierzchni 361,54 m2 w nowym budynku 6 - kondygnacyjnym z windą łączącą najwyższe piętra z podziemnym garażem, położonym w Śródmieściu z świetnym połączeniem komunikacyjnym. Zaplecze socjalne i WC. Tramwaje linii 2 i 12 i linia autobusowa 57, 63 bliskość stacji modernizowanej kolejki metropolitarnej zapewnią dobry dostęp potencjalnym klientom. Parkingi w tej części miasta są w bezpłatnej strefie. W budynku znajdują się również miejsca w garażu podziemnym. Lokal ma wejście i witryny od strony ulicy, z poziomu zerowego, zaplecze socjalne i WC. Wysokość lokalu 4,77 m pozwala na wykonanie antresoli. Jest to bardzo ciekawa propozycja. Możliwość kupna w cenie 3500 zł/m2. Właściciel może wykonać prace wykończeniowe na życzenie najemcy.

Parametry dodatkowe

  • Monitoring: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Witryna: Tak
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 477
  • Winda: Tak
  • Zaplecze socjalne: Tak

Kontakt

Express-Home Nieruchomości

Telefon:
799 03 03 33
E-mail:
biuro@express-home.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Express-Home Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Express-Home Nieruchomości z siedzibą przy Św. Wojciecha 16, 70-410 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@express-home.pl… czytaj więcej