Szczecin

Płonia

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 372 540 PLN
Cena za m2
130 PLN
Powierzchnia działki
10 558 m2
Kształt działki
Nieregularny
Przeznaczenie działki
Rolna
Numer oferty
390490

Opis nieruchomości

Szczecin-Płonia. Miejsce idealne dla inwestora!!! Na sprzedaż działka o powierzchni 10558m2. Na dzień dzisiejszy jest to działka rolna, natomiast można wystąpić o warunki zabudowy pod budownictwo mieszkaniowe (sąsiednie działki otrzymały warunki zabudowy pod zabudowę jednorodzinną). Dojazd drogą asfaltową, później częściowo gruntową. Media przy drodze dojazdowej (woda, prąd, gaz, kanalizacja). Działka częściowo zadrzewiona (głownie samosiejki). W pobliżu szkoła, przystanek komunikacji miejskiej. Cisza i spokój, a za razem szybki dojazd do miasta. Polecamy!!!

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Częściowe
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Droga dojazdowa: Polna droga

Kontakt

Express-Home Nieruchomości

Telefon:
799 03 03 33
E-mail:
biuro@express-home.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Express-Home Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Express-Home Nieruchomości z siedzibą przy Św. Wojciecha 16, 70-410 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@express-home.pl… czytaj więcej